Гладковицька громада

Житомирська область, Коростенський район

23 травня Україна  відзначала День Героїв. В Гладковицькому сільському клубі пройшли також заходи з вшановування Героїв

Дата: 24.05.2025 19:17
Кількість переглядів: 48

На захід були запрошені бійці сил оборони, що перебувають у відпустках, на реабілітації чи звільнені в зв’язку з пораненнями також прикордонники ДПСУ,  родичі загиблих захисників-земляків у російсько-українській війні, а також родини бійців, що пропали безвісти та тих, хто знаходиться в полоні . Усіх 35 захисників. Всіх згадали поіменно. Небесних захисників вшанували хвилиною мовчання, а матерям подарували квіти під слова віршу у виконані ведучої

«Ці квіти для тебе, мамо,            

                                                             Пробач, що дарую не я.                                                                           Напевне, провина моя,                                                                                  

  Що так залишив тебе рано...»

Микола Буховець подякував всім захисникам , що прибули на захід,  вручив їм грамоти сільської ради з грошовими доповненнями, а також  з глибоким сумом згадав тих , хто уже тримає небо над нами. Та висловив обнадійливі слова на повернення до своїх родин тих, хто досі в російському полоні та пропавших безвісти .

Вразливі слова ведучих, патріотичні музичні та хореографічні композиції з глибоким щемом проникли в душі кожному присутньому. Дорога ціна заплачена за суверенітет і незалежність держави. Зала наповнилася болем за загиблими, надією на скоріше завершення війни , вірою в світле майбутнє незламної України та сподіванням на щасливе життя кожного  українця.  

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь