ЛЮБІ ЖИТЕЛІ ГЛАДКОВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ !!!
Дата: 22.12.2023 14:45
Кількість переглядів: 113
Вітаю з наближенням найрадісніших, найдобріших, найчарівніших свят - Нового року та Різдва Христова! Як би там не було, на цей час всі ми покладаємо багато надій на здійснення найзаповітніших мрій. Нехай прийдешній рік , стане низкою щасливих і радісних днів, наповнених любов'ю, добром і вірою в краще! Нехай принесе він мир та спокій кожній родині, нашій святій українській землі. Нехай на Землі вщухнуть бурі, хай переможе добро над злом, а світло над темрявою! Здоров’я та щастя всім вам та вашим близьким!!!
З повагою сільський голова Микола БУХОВЕЦЬ