Гладковицька громада

Житомирська область, Коростенський район

Пліч-о-Пліч

Дата: 10.08.2023 15:08
Кількість переглядів: 155

https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/f/74/d89635e6-079281e440263c2cf77cffe36da0674f.png?v=6236_1

 

                "Пліч-о-пліч": проєкт про єдність та взаємодопомогу переселенців і жителів заходу України під час війни

21 відеоісторія та 21 текстове інтервʼю всеукраїнської соціальної кампанії "Пліч-о-пліч" розкажуть про українців, які, покинувши свої домівки через повномасштабне вторгнення РФ, почали нове життя на заході, допомагаючи місцевим та країні; а ще познайомлять із жителями заходу, що з турботою та теплом прийняли переселенців.

 

    Креативна агенція Green Penguin у співпраці з обласними державними адміністраціями за підтримки Проєкту USAID "Трансформація комунікацій" запускають всеукраїнську кампанію, яка спрямована на зближення усіх українців. Історії героїв — ще один доказ того, що у спільній боротьбі усі ми, від Охтирки до Чопу, робимо свій неоціненний внесок у перемогу.

 

В рамках проєкту команда опрацювала понад 500 історій ВПО та місцевих жителів, серед яких було обрано 42. В центрі кожної історії є людина, яка ділиться своїм унікальним досвідом, розказує про виклики, з якими довелось зіштовхнутись, і як з ними вдалось впоратись, про допомогу людей, які в складний час не залишились байдужими.

 

Росіяни чомусь вірили, що українці нібито не будуть боротися, але мільйони людей показали окупанту, що Україна не покориться ворогу. В містах та селах дорослі і діти допомагали облаштовувати блокпости, плести маскувальні сітки та готували їжу для наших Сил оборони. Ми бачили і те, як голіруч українці намагались зупинити техніку ворога. Такі приклади опору забезпечили те, що українці у єдності вистояли і почали звільняли нашу землю.

 

Кожен цивільний поруч з нашими Силами оборони пліч-о-пліч визволяли свої домівки, свої міста та села від окупантів.

 

Звільнення північних регіонів України від окупанта навесні 2022 року показало не лише нашому народу, але й усьому світу, що Україна може перемогти у цій війні.

 

Звільнівши Північ, українці побачили, що окупанта можна вигнати. Сили оборони продовжили рух звільнення на півдні України. Звільнивши Зміїний і Херсонщину, а також на сході України  звільнивши Харківщину, ми отримали впевненість, що можемо звільнити всю нашу землю.

 

Але початок цієї впевненості – саме у битвах за Мощун, Гостомель, Ірпінь, Бучу, Охтирку, Чернігів та інші міста і села наших північних областей.

 

Росіяни стверджували, що їхня втеча з Київщини – це “акт доброї волі”. Цими заявами вони намагалися прикрити ганебність своєї поразки, яку цілком і повністю забезпечили Сили оборони і безпеки України своїми відважними та вмілими діями.

 

Звільнення Півночі та стійкість України були забезпечені зокрема і завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато-багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу тощо.

 

 "Кампанія "Пліч-о-пліч" вшановує тих українців, які, попри тяжкі обставини та поневіряння, знайшли шлях до того, щоб об’єднатися та зробити свій внесок до української перемоги. Українці стоять пліч-о-пліч на різних фронтах – вони вирощують врожай, підтримують діяльність своїх підприємств і створюють нові робочі місця, займаються волонтерством у своїх громадах і виробляють необхідні речі для Збройних сил України. Мета цієї кампанії – показати, що кожен здатний змінити ситуацію на краще та допомогти Україні дієво протистояти агресії з боку Росії".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь